Uniwersytet Wrocławski

Strona główna > Aktualność: ZAPISY!!! na zajęcia semestru letniego
« Powrót
13.02.2020
mgr Małgorzata Koczut-Orzechowska
Instytut Filologii Polskiej

ZAPISY!!! na zajęcia semestru letniego

Szanowni Państwo, Studenci i Studentki filologii polskiej, kultury i praktyki tekstu, i antropologii literatury, teatru i filmu studiów stacjonarnych


Osoby z roku 1, 2, 3 studiów pierwszego stopnia i roku 1, 2 studiów drugiego stopnia


zapisy na zajęcia semestru letniego odbędą się od 21 lutego, od g. 17.00 do 24 lutego do g. 23.59


Korekty odbędą się od 28 lutego do 1 marca w tych samych godzinach.


Zapisy na wszystkie przedmioty kierunkowe dla filologii polskiej  odbywają się wg średniej z roku akademickiego 2018/19. Rok 1. studiów drugiego stopnia filologii polskiej zapisuje się wg średniej ze studiów podanej w rekrutacji, brak podanej średniej oznacza przy zapisach średnią 0.


Ponownie przypominamy, że ranking przy zapisach działa w ten sposób, że zapisanie się do grupy, nie dla wszystkich oznacza pozostanie w niej, Stąd po zakończonym pierwszym terminie zapisów i przed kolejną turą, wszyscy Państwo muszą sprawdzić stan swego konta w USOSie.


Po raz kolejny przypominamy, że do grup można się dostać TYLKO zapisując się w systemie USOS.


Osoby z roku 1. studiów licencjackich  filologii polskiej kontynuują zajęcia w grupach z semestru zimowego, podobnie studenci Kultury i praktyki tekstu.


Zapisy na przedmioty fakultatywne dla wszystkich kierunków prowadzonych w Instytucie Filologii Polskiej odbędą się bez rankingu, czyli na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Wszyscy wybierający przedmioty fakultatywne proszeni są o rzetelne sprawdzanie najnowszych wersji planów zajęć.


Proszę pamiętać o solidarności i nie zapisywać się na więcej przedmiotów fakultatywnych niż wymagany na Państwa kierunku i roku limit. Jednocześnie przypominamy, że przedmiot wybrany przez Państwa, z którego nie wypiszą się Państwo w stosownym terminie staje się dla Nich obligatoryjny.


W czasie trwania zapisów niemożliwe są żadne zmiany (np. dopisywanie nazwisk), stąd mejle Państwa pozostaną bez odpowiedzi.


 


Zapisy na stronie https://usosweb.uni.wroc.pl


Proszę pamiętać, że wszystkie realizowane przez Państwa przedmioty powinny się znaleźć na Państwa koncie w USOSie, a rejestracja na zajęcia możliwa jest tylko (!!!) drogą internetową, nie przewidujemy zapisów ręcznych.


Muszą Państwo wypisać się ze wszystkich przedmiotów, których nie zamierzają realizować, a zapisując się na nowe, dokładnie sprawdzić, na kiedy są zaplanowane.


Wszystkie informacje dotyczące planów zajęć znajdą Państwo od 15 lub 16 lutego tylko na stronie internetowej Instytutu Filologii Polskiej http://www.ifp.uni.wroc.pl/pobieralnia/ zakładka plany.


Przypominamy również o możliwości realizowania przedmiotów fakultatywnych na innych kierunkach, wydziałach i możliwości przepisywania przedmiotów przez osoby studiujące kilka kierunków (tu konieczne jest wypełnienie podania http://wfil.uni.wroc.pl/wzory-podan-dla-studentow/


 


Antropologia literatury, teatru i filmu wybiera przedmioty fakultatywne z roku 1. i 2. studiów drugiego stopnia filologii polskiej, natomiast Kultura i praktyka tekstu, ze studiów pierwszego stopnia filologii polskiej.


 

INSTYTUT FILOLOGII POLSKIEJ UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

 

Plac Nankiera 15b
50-140 Wrocław, Polska

 

Sekretariat:
tel. (048-71) 375-25-59
e-mail: ifp@uwr.edu.pl

Dziekanat (studia I stopnia):

tel. (048-71) 375-24-92

Dziekanat (studia II stopnia):
tel. (048-71) 375-28-15

Dziekanat (studia niestacjonarne I stopnia i uzupełniające II stopnia):
 tel. (048-71) 3752 - 513
 

>> WIĘCEJ

Sekretariat:
tel. (048-71) 375-25-59
e-mail: filpol@uni.wroc.pl

Dziekanat (studia licencjackie):
tel. (048-71) 375-22-25

Dziekanat (studia magisterskie):
tel. (048-71) 375-28-05

Dziekanat (studia niestacjonarne licencjackie i uzupełniające magisterskie):
tel. (048-71) 3752 - 513

>> WIĘCEJ

Zapisz się na newsletter IFPWersja pełnostronicowa »