Strona główna > Aktualność: NA BIEŻĄCO
dr hab. prof. nadzw. UWr Justyna Bajda
Zakład Historii Literatury Pozytywizmu i Młodej Polski

NA BIEŻĄCO

Szanowni Państwo Studenci wszystkich lat studiów i kierunków, przypominam, że przedłużenie sesji (do 2 marca) można uzyskać tylko na podstawie:

- zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego Państwa absencję podczas zaliczeń i na egzaminach wyznaczonych w sesji,

- zaświadczenia o pokrywaniu się zaliczeń i egzaminów (studenci dwukierunkowi),

- zaświadczenia potwierdzającego wyjątkowo trudną sytuację losową.

Podania z innymi wyjaśnieniami nie będą opiniowane pozytywnie (w tym także powoływanie się na dodatkową pracę - nie dotyczy studentów studiów zaocznych). Podanie o przedłużenie sesji można złożyć dopiero w tygodniu sesji poprawkowej (chyba że student pozostaje na długotrwałym zwolnieniu; wówczas podpisane podanie może zostać złożone już w przyszłym tygodniu, przez osobę trzecią).

Przypominam również, że podania o warunkowe przejście na wyższy semestr oraz podania o powtarzanie przedmiotów będą przyjmowane dopiero w ostatnim tygodniu sesji. Wraz z podaniem student jest zobowiązany do okazania Karty przebiegu studiów potwierdzającej uzyskanie pozostałych zaliczenia. Podania nie będą opiniowane bez przedłożenia Karty.

Limit nieuzyskanych punktów ECTS, który uprawnia studenta do złożenia podania o warunkowe przejście na wyższy semestr, wynosi 6 ECTS.

Tradycyjnie już zwracam się z prośbą o niekierowanie do mnie podań drogą mejlową. Wiedzą już Państwo, że i tak muszą Państwo następnie podejść w godzinach dyżuru i od początku wyjaśnić całą sprawę.